Profesjonalne serwisowanie samochodu jest bardzo ważne, ponieważ umożliwia jego sprawne działanie przez wiele kolejnych lat. Aby naprawa Twojego auta okazała się naprawdę efektywna, warto, byś wybrał odpowiedni serwis, którego pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze samochodów marek: Aston Martin, Bentley, Ferrari, Porsche, Jaguar, Maserati, Land Rover, Jeep, Chrysler oraz Dodge..

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój samochód trafił w dobre ręce, skorzystaj z oferty GTS Serwis w Krakowie. Obsługujemy niemal wszystkie marki samochodów osobowych oraz dostawczych. Jeżeli przytrafiła Ci się stłuczka, któraś z części nagle przestała działać sprawnie, czas wymienić niektóre elementy lub sprawdzić stan techniczny pojazdu – zgłoś się do nas. Zespół fachowców Serwisu GTS zajmie się kompleksowo obsługą Twojego auta.

Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie naprawy związane z układem kierowniczym, układem zawieszenia, układem hamulcowym, elektrycznym i zapłonowym. Dokonujemy wymiany filtrów i świec, sprzęgieł, olejów i płynów eksploatacyjnych. Ponadto świadczymy usługi lakiernicze i blacharskie.

Jeżeli Twój samochód wymaga jedynie zatuszowania drobnej wady, możesz na nas liczyć. W przypadku, gdy zajdzie konieczność większych napraw, również warto skorzystać z naszej oferty. Zadbamy o każdy pojazd z największą uwagą i troską. W szczególności polecamy usługi GTS Serwis kierowcom Jaguara i Porsche, ponieważ jesteśmy specjalistycznym serwisem tych marek. Posiadaczy innych samochodów, również zachęcamy do współpracy.

Oprócz napraw, zapewniamy również wymianę opon i kół, diagnozy komputerowe pojazdów, przegląd auta przed zakupem oraz przygotowanie samochodu przed przeglądem rejestracyjnym. Polecamy nasze usługi przedsiębiorstwom, które dysponują wieloma pojazdami, obsługujemy bowiem całą flotę samochodową firm. Serwisowanie wszystkich aut w jednym czasie i jednym miejscu jest dużym udogodnieniem dla właścicieli firm, ponieważ pozwala na oszczędność czasu i zredukowanie formalności. W razie potrzeby zapewniamy także usługi holownicze, transport lawetą oraz wynajem samochodu zastępczego.

Dbamy o satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy im konsultacje oraz szczegółową diagnostykę problemu. Dzięki pomocy naszych profesjonalnych mechaników, Twoje auto znów będzie działać sprawnie i bezpiecznie. Zawsze staramy się jak najlepiej dostosować do klienta, biorąc pod uwagę jego oczekiwania, czas i zasoby finansowe. GTS, pomimo iż jest wyspecjalizowanym serwisem, świadczącym usługi na najwyższym poziomie, oferuje również atrakcyjne ceny. Jeśli liczy się dla Ciebie zarówno profesjonalne wykonanie, jak i niskie koszty naprawy, zdecyduj się na współpracę z GTS Serwis.

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, czy warto skorzystać z usług serwisu, możesz skontaktować się z naszymi pracownikami i upewnić się, czy Twoje auto rzeczywiście znajdzie się pod dobrą opieką. Fachowcy z GTS odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i posłużą radą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, nie czekaj, zadzwoń!

Zawsze pragniemy zapewnić każdemu z naszych klientów kompleksową obsługę i poświęcić mu wystarczająco dużo czasu. W związku z tym, prosimy o wcześniejszy kontakt, w sprawie ustalenia terminu wizyty w naszym serwisie. Nie zwlekaj z naprawą swojego samochodu, skorzystaj z doświadczenia i umiejętności profesjonalistów – wybierz GTS Serwis! Będziemy Ci służyć zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować. Na Twoje życzenie przyjedziemy po auto i odtransportujemy je do warsztatu, a po naprawie odprowadzimy pod wskazany adres.

Zajmiemy się każdym problemem, skorygujemy każdą wadę, usuniemy każdą usterkę. Jeśli myślisz, że nie ma już ratunku dla twojego auta, jesteś w błędzie. Nasi mechanicy udowodnią Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych. Lubimy wyzwania i potrafimy im sprostać. Właśnie dlatego wybór GTS Serwis będzie dla Ciebie najbardziej korzystny. Zapraszamy!