GTS Serwis oferuje wyspecjalizowane usługi serwisowe, wraz z wymianą części. Nasz serwis dysponuje oryginalnymi częściami zamiennymi, które odpowiednio dopasujemy do modelu Twojego samochodu. Jeśli potrzebujesz wymienić niesprawne elementy, zgłoś się do nas. Oferujemy bogaty wybór części zmiennych do marek: Aston Martin, Bentley, Ferrari, Porsche, Jaguar, Maserati, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge oraz Saab.

Dlaczego tak ważne jest odpowiednie dobranie części do samochodu? Każde auto wymaga innych elementów. Aby działało ono sprawnie, a jazda nim była rzeczywiście bezpieczna i zarazem przyjemna, należy zadbać o to, by wszystkie z części naszego auta były w pełni użyteczne. Podczas przeglądu technicznego można określić, czy któraś z nich nadaje się do wymiany, czy można ją poddać naprawie.

Warto zatem robić regularny przegląd pojazdu, w celu upewnienia się, czy faktycznie jest on bezpieczny. Niezwykle istotne jest, aby stosować części oryginalne, zwłaszcza w przypadku samochodów luksusowych marek. Substytuty oryginalnych części nie będą dobrze dopasowane do pojazdu, a co za tym idzie – nie sprawdzą się w działaniu. Dobór właściwych elementów samochodu jest podstawowym zadaniem pracowników serwisu. W GTS nasi fachowcy, posiadający duże doświadczenie w serwisowaniu aut różnych marek, doradzą Ci, jakie części będą najlepsze do Twojego modelu samochodu oraz kiedy najlepiej jest je zamontować. Podczas przeglądu technicznego określimy, w jakim czasie można będzie podjąć wymianę. Przedwczesna jest bezcelowa i niekorzystna finansowo dla klienta. W GTS najważniejszy jest dla nas klient, dlatego jesteśmy wobec niego rzetelni. Możesz na nas polegać. Wiele lat pracy w branży motoryzacyjnej pozwoliło nam wyrobić dobre relacje z klientami oraz zyskać ich zaufanie.

Szukasz odpowiednich części do swojego samochodu? Zastanawiasz się, gdzie w Krakowie możesz znaleźć akcesoria i elementy idealnie dopasowane do modelu Twojego auta? Skorzystaj z oferty GTS Serwis! Nasi pracownicy zajmą się przeglądem technicznym auta oraz doborem właściwych części, dzięki którym Twój samochód znów będzie działał sprawnie.