Skontroluj swój samochód przed zimą

 

Przygotowanie samochodu do sezonu zimowego to nie tylko wymiana opon.

Zimą niesprzyjające kierowcom warunki atmosferyczne, wydłużone drogi hamowania, słaba przyczepność i nieprzewidziane sytuacje drogowe wymagają sprawnego i bezawaryjnego samochodu.

Dlatego w GTS SERWIS wykonamy kompleksową diagnostykę zawieszenia, układu hamulcowego oraz pozostałych systemów bezpieczeństwa pojazdu w promocyjnej cenie: 150 pln brutto!

 

NIE CZEKAJ I UMÓW SIĘ na PRZEGLĄD ZIMOWY swojego samochodu, w ramach którego:

– skontrolujemy zawieszenie i układ hamulcowy*

– zbadamy stan akumulatora i układu ładowania

– skontrolujemy oświetlenie

– sprawdzimy stan wycieraczek

– uzupełnimy płyn do spryskiwaczy

 

>>> sprawdź <<<

Details

Saab i Łosie

Szwecja ojczyzną łosi, ten fakt nie podlega dyskusji. Statystyki pokazują, że zderzenia z tymi zwierzętami są częstą przczyną wypadków drogowych w Szwecji. Zapewne stąd pomysł inżynierów Saaba, aby projektować pojazdy w ten sposób, aby zwiększać szanse przeżycia w razie zderzenia z łosiem. Do tego cyklicznie prowadzone są testy zderzeniowe – jak w przypadku nieruchomej przeszkody.…

Details

Czym może się pochwalić potężna marka?

Na przykład tym, że sprzedaje 2000 samochodów, jeszcze przed wypuszczeniem ich na rynek. To nie wszystko – jeszcze do końca nie wiadomo, jak będzie ten model wyglądał. Bentley EXP 9F – bo o tym modelu mowa rozchodzi się na pniu, chociaż jeszcze nie wiadomo ile będzie kosztował.

Bentley w GTS Serwis!

Lizumyna Bentley Continental Flying Spur wymagać będzie sporo pracy. Ale oczywiście nasz zespół spokojnie sobie poradzi 😉

Maserati w GTS serwis!

Przed Wami Maserati Gran Turismo 4.7 Cambio Corsa! Pracujemy właśnie nad tym cudem!