Likwidacja szkód komunikacyjnych z AC i OC sprawcy w GTS SERWIS

 

Wiemy, że doświadczenie szkód komunikacyjnych nie jest przyjemne, a proces ich likwidacji bywa długi i skomplikowany. W Serwisie GTS dokładamy wszelkich starań aby likwidacja szkód komunikacyjnych przebiegała sprawnie i pomyślnie. Dlatego otrzymasz od nas nie tylko pomoc i doradztwo w tym zakresie, ale także natychmiastowe wsparcie oraz szybką i bezproblemową usługę przywrócenia Twojego samochodu do stanu sprzed jego uszkodzenia.

 

W GTS SERWIS naprawami powypadkowymi zajmujemy się od lat. Dlatego możesz mieć pewność, że Twoje auto zostanie naprawione na najwyższym poziomie. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez każdy z etapów naprawy Twojego samochodu. Jeśli upoważnisz nas do kontaktowania się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym w Twoim imieniu – całą procedurę likwidacji szkody zorganizujemy za Ciebie.

 

Likwidacja szkód komunikacyjnych w GTS Serwis obejmuje nie tylko naprawę uszkodzonego pojazdu. W ramach całego procesu organizujemy również jego holowanie do naszego serwisu oraz udostępniamy samochód zastępczy. Umożliwiamy oględziny pojazdu rzeczoznawcy powołanemu przez ubezpieczyciela oraz zwracamy jego uwagę na każde zniszczenie mogące powstać na skutek kolizji. Bezpłatnie organizujemy także oględziny pojazdu niezależnemu rzeczoznawcy powołanemu przez nas. Skutecznie egzekwujemy odpowiednie odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, a po zakończonej naprawie bezgotówkowo rozliczamy szkodę bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

 

Bez względu na markę samochodów oraz na to czy likwidacja szkód komunikacyjnych będzie się odbywać z polisy OC czy AC – nasi wyspecjalizowani mechanicy podejmą się ich naprawy. Zawsze zgodnie z technologią danego producenta oraz w oparciu o nowe i oryginalne części,  w taki sposób, że nawet po najmniejszych uszkodzeniach nie pozostanie śladu.

 

Po naprawie w GTS SERWIS Twój samochód będzie na Ciebie czekał sprawny, czysty i przygotowany do jazdy!

 

Skontaktuj się z nami w celu zgłoszenia szkody. Możesz to zrobić dzwoniąc pod nr telefonu 502534757 lub wysyłając email pod adres serwis@gts-serwis.pl

Możesz również skorzystać z naszego formularza dostępnego poniżej a my oddzwonimy i zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

 

Likwidacja szkód komunikacyjnych wymaga dopełnienia kilku procedur. Dlatego przed zgłoszeniem szkody poprosimy Cię o stosowne upoważnienie, oświadczenie dotyczące podatku Vat oraz skan dowodu rejestracyjnego pojazdu.

 

    Zgłoś szkodę komunikacyjną

    Treść wiadomości

    Dodaj załącznik