Zobacz nasze aktualne oferty pracy

Mechanik Samochodowy Kraków

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • diagnostykę i naprawę samochodów wiodących marek;
  • kompleksowe naprawy mechaniczne samochodów m.in. hamulce, zawieszenie, geometria kół, wymiana oleju i filtrów, wymiana sprzęgła/ skrzyni biegów/ rozrządu oraz wiele innych w tym naprawy bieżące;
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska;

Wymagania:

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dużej wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej;
  • wysokiej kultury technicznej w realizacji zadań;
  • bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny;
  • nastawienia na wynik;
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, zarobki adekwatne do wyników pracy;
  • stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju i awansu;
  • pracę w nowoczesnym serwisie samochodowym zajmującym się głównie ekskluzywnymi markami.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres serwis@gts-serwis.pl lub telefonicznie pod numerem +48 501 414 984.

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. /Dz.U. nr 133, popz.830.”.

Blacharz Samochodowy Kraków

Zatrudnię od zaraz blacharza samochodowego w warsztacie w Krakowie. Wszelkie informacje pod numerem telefonu +48 501 414 984.